כללי

קורס פסיכותרפיה

אם אתם מעוניינים לעסוק במקצוע טיפולי ונמשכים לפסיכולוגיה אך אין לכם את הרצון, הזמן או היכולת ללמוד תואר בפסיכולוגיה וודאי שלא להמשיך ללימודי תואר שני – אחת האפשרויות עבורכם היא לפנות למסגרת של קורס פסיכותרפיה. הלימודים במסגרת קורס שכזה כוללים לימוד של שיטות טיפוליות רבות ומגוונות ובין היתר: פסיכואנליזה, פסיכודרמה, טיפול התנהגותי מגוון שיטות נוספות.

11
בתי ספר ומכללות רבות המציעות לימוד פסיכותרפיה יאפשרו לכם לבחור בין מגוון קורסים שונים ללימודי תעודה והעשרה. בין היתר תוכלו לבחור בין  פסיכותרפיה הוליסטית, פסיכותרפיה דינמית, פסיכותרפיה אנרגטית, , פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה ונטורופתיה, פסיכותרפיה באמצעות תנועה ועוד.

כאן חשוב לציין שברוב המקרים חלק מתנאי הקבלה לקורסים הללו, הוא קיום של תואר ראשון בתחום טיפולי או ניסיון בפועל בעבודה כזו. מהסיבות הללו, אם חשקה נפשכם בלימודי פסיכותרפיה, כדאי בשלב הראשון לבחון את תנאי הקבלה במוסדות השונים המציעים קורסים בתחום ורק לאחר שווידאתם שאתם אכן מתאימים למסגרת כזאת, לבחור את הקורס הספציפי אותו אתם מעוניינים לעבור.

בוגרי קורס זה, אגב, יכולים לעסוק במגוון רחב של מקצועות טיפוליים – ושוב, כאן חשוב לבדוק שוב שבסיום הלימודים תקבלו תעודה המכשירה אתכם ככאלו או שיש ברשותכם תעודת מטפל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *